31 MAJA I 1 CZERWCA 2019

Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie wraz z Gronem Pedagogicznym oraz uczniami serdecznie zaprasza na Dni Otwarte w naszej szkole, które odbędą się 31 maja oraz 1 czerwca 2019 r. Gwarantujemy piękną pogodę i niezapomniane wrażenia. Tego dnia można będzie poczuć klimat szkoły, porozmawiać z nauczycielami przedmiotów zawodowych oraz spróbować pysznych smakołyków przygotowanych przez naszych uczniów.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

16 MARCA – DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

Wiosna zbliża się wielkimi krokami a w związku z tym serdecznie zapraszamy do naszej szkoły na piknik naukowy! W ramach V Krakowskiego Tygodnia Zawodowców w naszej szkole przegotowaliśmy szereg ciekawych zajęć dla tych wszystkich, którzy poszukują swojej ścieżki kariery. Jesteśmy dla Was także w sobotę 16 marca, kiedy to przywitamy Was wiosennie i naukowo. Zapraszamy!

Krakowski Tydzień Zawodowców 2019 kliknij tutaj aby poznać szczegóły

Przyjdź i przekonaj się CZY NAUKA W NASZEJ SZKOLE MOŻE BYĆ CIEKAWĄ? ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY NA CIEKAWE SPOTKANIE W NASZEJ SZKOLE

Zobacz zajęcia swoich marzeń!

Film pierwszy: TECHNIK BUDOWNICTWA
Kolega z Technikum nr 2  zaprasza  ( z  odrobiną humoru)  do klasy kształcącej w  naszej szkole zawodzie technik budownictwa.

Film drugi: TECHNIK INFORMATYK
Uczniowie z klasy technik informatyk obecnie modernizują naszą stronę internetową.  Zapraszamy do obejrzenia ich przy pracy.

Film trzeci: TECHNIK ŻYWIENIA
Uczniowie z klasy technik żywienia i usług gastronomicznych zabawnie  w pracowni gastronomicznej zapraszają do naszej szkoły.