16 MARCA – DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

Wiosna zbliża się wielkimi krokami a w związku z tym serdecznie zapraszamy do naszej szkoły na piknik naukowy! W ramach V Krakowskiego Tygodnia Zawodowców w naszej szkole przegotowaliśmy szereg ciekawych zajęć dla tych wszystkich, którzy poszukują swojej ścieżki kariery. Jesteśmy dla Was także w sobotę 16 marca, kiedy to przywitamy Was wiosennie i naukowo. Zapraszamy!

Krakowski Tydzień Zawodowców 2019 kliknij tutaj aby poznać szczegóły

Przyjdź i przekonaj się CZY NAUKA W NASZEJ SZKOLE MOŻE BYĆ CIEKAWĄ? ZAPRASZAMY

ZAPRASZAMY NA CIEKAWE SPOTKANIE W NASZEJ SZKOLE

Zobacz zajęcia swoich marzeń!

Film pierwszy: TECHNIK BUDOWNICTWA
Kolega z Technikum nr 2  zaprasza  ( z  odrobiną humoru)  do klasy kształcącej w  naszej szkole zawodzie technik budownictwa.

Film drugi: TECHNIK INFORMATYK
Uczniowie z klasy technik informatyk obecnie modernizują naszą stronę internetową.  Zapraszamy do obejrzenia ich przy pracy.

Film trzeci: TECHNIK ŻYWIENIA
Uczniowie z klasy technik żywienia i usług gastronomicznych zabawnie  w pracowni gastronomicznej zapraszają do naszej szkoły.