SZKOLNY KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW już we wrześniu.

Dyrekcja Szkoły informuje, że wykaz podręczników dla absolwentów klas ósmych szkól podstawowych zostanie podany po 12 sierpnia br. We wszystkich klasach będą obowiązywać nowe podręczniki / reforma /, a ich wybór uzależniony jest od pełnej oferty wydawniczej, która powinna być dostępna w połowie sierpnia br.

/ … /  Dyrekcja Szkoły

Podajemy zestaw podręczników dla absolwentów dotychczasowego gimnazjum na rok szkolny 2019/2020 .

Szkolny zestaw podręczników do przedmiotów ogólnych na rok 2019/2020

Szkolny zestaw podręczników do przedmiotów zawodowych budowlanych

Szkolny zestaw podręczników do przedmiotów zawodowych gastronomicznych

Szkolny zestaw podręczników do przedmiotów zawodowych informatycznych

Uwaga!

Można nie kupować podręczników przed początkiem roku szkolnego!!!

We wrześniu Samorząd Uczniowski zorganizuje Szkolny Kiermasz Podręczników, podczas którego można kupić  podręczniki od uczniów klas starszych.

Dodatkowo informujemy, że w bibliotece szkolnej można wypożyczyć bezpłatnie na cały rok wybrane podręczniki.