SZKOLNY KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW już we  wrześniu.

Pełny zestaw podręczników dla absolwentów szkół podstawowych i dla absolwentów gimnazjum zostanie przedstawiony wszystkim uczniom na pierwszych lekcjach z nauczycielami, we wrześniu 2019 roku.

/ Ze względu na reformę oświaty część podręczników jest jeszcze w druku /.

/ … /  Dyrekcja Szkoły

UWAGA!

Można nie kupować podręczników przed początkiem roku szkolnego!!!

We wrześniu Samorząd Uczniowski zorganizuje Szkolny Kiermasz Podręczników, podczas którego można kupić  podręczniki od uczniów klas starszych.

Dodatkowo informujemy, że w bibliotece szkolnej można wypożyczyć bezpłatnie na cały rok wybrane podręczniki.