KOMUNIKAT DOTYCZĄCY INTERNATU

W związku z zawieszeniem w okresie 12-25 marca zajęć wychowawczo- opiekuńczych w szkołach i placówkach internat także nie pełni funkcji opiekuńczych. Prosimy o opuszczenie internatu najpóźniej do czwartku 12 marca przed południem. Prosimy o e-maile od rodziców.

Uczniowie, którzy napotkają problemy z wyjazdem do domu mają się zgłosić do Kierownika Internatu lub dyżurnego wychowawcy.

Ważna informacja:

1. Okres izolacji nie jest dodatkowymi feriami. W tym czasie pozostajemy w domach, nie utrzymujemy kontaktów towarzyskich. Musimy podejść do tego poważnie. Może najlepszym wyjściem będzie internet.
  2. Pamiętajcie o częstym myciu rąk i odkażaniu klamek i poręczy.
  3. Starajcie się także ograniczyć kontakt z Babciami i Dziadkami ze względu na szczególne zagrożenie ich zdrowia i życia.

Jeżeli chodzi o sale mieszkalne: proszę o generalne porządki i  zabranie rzeczy wartościowych lub oddanie ich do depozytu. Rzeczy osobiste proszę włożyć do szafek i tapczanów.