Pogodnych świąt!

Wielkanoc to czas odradzania się,

to czas otuchy i nadziei.

Drodzy Rodzice i Uczniowie życzymy Wam, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój, by stały się źródłem wzmocnienia ducha.

Niech ten czas przy rodzinnym stole da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Z SZ nr 2

 

Czytaj więcej

17 kwietnia 2019 roku odwołane zostają wszystkie zajęcia

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Dyrekcja  ZSZ 2 im. Studenckiego Komitetu Solidarności w Krakowie z przykrością informuje, że również w środę , 17 kwietnia 2019 roku odwołane zostają wszystkie zaplanowane zajęcia.
Ze względu na strajk  nauczycieli oraz  zdarzenia, które mogą  zagrozić  zdrowiu uczniów , Dyrekcja Szkoły – działając na podstawie § 18 ust.2 pkt 2  Rozporządzenia Ministra  Edukacji  Narodowej  i  Sportu  w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach z dnia 31 grudnia 2002 r. (Dz.U.2003 r. Nr 6 poz. 69 ze zm.), otrzymała zgodę Dyrektora Wydziału UMK w Krakowie  na zawieszenie zajęć  w szkole  dnia 17 kwietnia 2019 roku.


Prosimy o śledzenie komunikatów na stronie internetowej ZSZ nr 2.

 

Czytaj więcej

Małopolski Festiwal Zawodów 21-23 marca 2019 r.

W dniach 21-23 marca 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9 odbędzie się już po raz siódmy Małopolski Festiwal Zawodów. Obecny będzie także Zespół Szkół Zawodowych nr 2 ze swoją ofertą edukacyjną – stoiska  B11, E8 i T15.   Zapraszamy!

Czytaj więcej

Małopolski Festiwal Zawodów 21-23 marca 2019 r.

W dniach 21-23 marca 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9 odbędzie się już po raz siódmy Małopolski Festiwal Zawodów. Jeśli chciałabyś/chciałbyś kontynuować naukę w technikum lub szkole zawodowej i masz wątpliwości co do wyboru kierunku kształcenia, przyjdź! Nie pożałujesz! Podczas trzech dni 140 szkół będzie przedstawiać swoje kierunki kształcenia. Obecny będzie także Zespół Szkół Zawodowych nr 2 ze swoją ofertą edukacyjną. Zapraszamy! Warunkiem wstępu dla grup zorganizowanych jest rejestracja.

Czytaj więcej

UWAGA! Dziś 09.03.2019

Uwaga! Dziś (09.03) wieczorem i w nocy bardzo silny wiatr. Unikaj otwartych przestrzeni. Zabezpiecz rzeczy, które może porwać wiatr. Zostań w domu jeśli możesz.

Czytaj więcej

KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW 2019

Już po raz piaty odbędzie się w tym roku Krakowski Tydzień Zawodowców. Jest to wydarzenie, które będzie trwało od 11 do 15 marca. Jest ono organizowane z myślą o młodych ludziach, którzy zastanawiają się nad swoja przyszłością. Swoją bogatą ofertę zaprezentuje także nasza szkoła! Przez cały tydzień będą odbywały się bardzo ciekawe zajęcia dotyczące tematyki gastronomicznej, budowlanej oraz informatycznej. Jeśli jesteś ciekaw/a jak przyrządzić pyszne tartinki lub poznać tajniki grafiki trójwymiarowej na stronach internetowych – gorąco zapraszamy! Plan wydarzeń w naszej szkole – kliknij tutaj

Czytaj więcej

POWRÓT DO SZKOŁY

Powrót do  szkoły  po   przerwie świątecznej  – 2 stycznia  2019r. według aktualnego planu lekcji  w Technikum nr 2 im.Studenckiego Komitetu Solidarności w Krakowie, które wchodzi w skład Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie.

Czytaj więcej

Z wizytą na AGH

Niedawno uczniowie klasy I TI wybrali się na Akademię Górniczo-Hutniczą. Uczestniczyli tam w wykładzie wygłoszonym przez prof. dr hab. inż.Ryszarda Tadeusiewicza dotyczącym cybernetyki. Mieli także okazję zwiedzić muzeum uczelniane i obejrzeć przechowywane tam eksponaty związane z historią przemysłu.

Czytaj więcej

OLIMPIADA BUDOWLANA

Uczniowie  z  klasy  technik  budownictwa  rozpoczęli przygotowania   do   udziału   w zawodach XXXII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.                  Życzymy powodzenia!

Czytaj więcej

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Rozpoczęcie  roku   szkolnego  2018/2019    –  3 września  2018r. o  godzinie 9.30     w Technikum nr 2 im.Studenckiego Komitetu Solidarności w Krakowie, które wchodzi w skład Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Krakowie.

Czytaj więcej